Czym jest

Trening EMS?

Trening personalny EMS (Electrical Muscle Stimulation) to innowacyjna metoda treningowa, która wykorzystuje impulsy elektryczne do wykonywanie kontrolowanych skurczów mięśni. Podczas treningu aktywujemy wszystkie grupy mięśniowe, także mięśnie głębokie które ciężko wzmocnić podczas tradycyjnego treningu. Trening personalny EMS kształtuje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, podkręca metabolizm i poprawia wydolność oraz kondycję fizyczną.

ZALETY

treningu

 • CZAS
  Idealna alternatywa dla zabieganych! Trening trwa tylko 20 minut raz w tygodniu ponieważ zaangażowane są wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie.
 • EFEKTYWNOŚĆ
  Podczas każdej sesji treningowej Twoje ciało otrzyma średnio 150 razy więcej napięć mięśni, niż w przypadku tradycyjnego treningu.
 • BEZPIECZEŃSTWO
  Podczas treningu EMS nie korzystamy z obciążenia w postaci ciężaru, dlatego nie występują przeciążenia działające na stawy.
 • PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU
  Elektrostymulacja przyśpiesza Twój metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową dzięki czemu jesteśmy w stanie kontrolować swoją wagę.
 • REDUKCJA CELLULITU
  Podczas treningu impulsy elektryczne docierają do głęboko umiejscowionych partii mięśniowych wspomagając ich lepsze ukrwienie zapewniając gładką i jędrną skórę.
 • ŁAGODZENIE BÓLU
  W skuteczny sposób wzmacniamy rzadko trenowane mięśnie głębokie, które stabilizują kręgosłup
 • REHABILITACJA
  Trening EMS pozwala na szybszy powrót do zdrowia po urazie. Jest dobrą alternatywą treningową w czasie kontuzji.
 • POPRAWA SYLWETKI
  Metoda EMS wspomaga rozwój i widoczność mięśnie, polepszenie wyglądu skóry, zwiększa wytrzymałość Twojego ciała i buduje lepszą samoocenę względem siebie.
 • ATMOSFERA
  Trening EMS odbywa się sam na sam z trenerem personalnym w kameralnym studio.

FAQ

 • Dla kogo jest trening EMS?

  Trening personalny EMS dzięki swojej skuteczności i wszechstronności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej.
  Trening EMS to idealna alternatywa dla wszystkich zabieganych, którym zależy na zdrowiu, kondycji i pięknej sylwetce. Trening EMS jest polecany zarówno osobom początkującym, uprawiającym sport rekreacyjnie jak i na poziomie zaawansowanym.

 • Czy trening jest bezpieczny?

  Nasz sprzęt jest produkowany przez niemiecką firmę MihaBodyTec – światowego lidera w rozwoju technologii elektrostymulacji mięśni EMS. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dodatkowo nasi certyfikowani trenerzy dbają o poprawność ćwiczeń i bezpieczeństwo przy każdym treningu.

 • Czy trening EMS boli?

  W żadnym wypadku!
  Intensywność naszego treningu jest dobrana indywidualnie do klienta.

 • Czy można trenować po kontuzji i urazach?

  Zdecydowanie tak!

  Metoda EMS jest skuteczną formą rehabilitacji podczas odnawiania siły i masy mięśniowej po przebytych urazach bądź kontuzjach. Pozwala zniwelować dysproporcję pomiędzy masą i siłą mięśnia po obu stronach. Trening EMS pozwala dostarczyć niezbędnych bodźców, które zaczną pobudzać prace mięśni do odpowiedniej pracy.

 • Jak wygląda pierwsze spotkanie?

  Podczas pierwszego spotkania trafisz pod opiekę jednego z naszych trenerów/fizjoterapeutów. Po przeprowadzeniu wywiadu medycznego, poznamy Twoje potrzeby i ustalimy cel treningu personalnego. Na podstawie formularza treningowego, analizy składu ciała oraz celi klienta, trener personalny przygotuje indywidualny plan treningu.

 • Po co mi trener personalny?

  W naszym studio klient przez cały okres treningowy będzie pod opieką certyfikowanego trenera personalnego, który będzie czuwał nad poprawnością ćwiczeń a także będzie motywował do wysiłku i monitorował postępy.

 • Ból pleców a trening EMS ?

  Trening EMS pozwala odciążyć kręgosłup, dzięki działaniu na głębokie partie mięśniowe pozwala wzmocnić mięśnie grzbietu a co za tym idzie powoduje redukcje wad postawy oraz niwelowanie dysproporcji mięśniowych, dzięki czemu redukuje ból pleców lub całkowicie go eliminuje. Ponadto treningiem EMS wzmacniamy mięśnie brzucha co poprawia stabilizację i sylwetkę.

 • Po jakim czasie zobaczę efekty?

  Po pierwszym treningu poczujesz znaczną poprawę samopoczucia, dodatkowy zastrzyk energii. Dokładny czas zależy od czynników indywidualnych do których mogą należeć Twój stan zdrowia, kondycja fizyczna czy sposób odżywiania. Trenując regularnie z zaangażowaniem jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie szybciej efekty niż w przypadku tradycyjnego treningu.

 • Jak przygotować się do treningu?

  Znajdź swoje 20 minut raz w tygodniu i to wszystko! Strój, ręcznik i butelkę z wodą dostaniesz od naszego trenera personalnego na 1 spotkaniu!

Rezerwacja

Treningu

 

Wysłanie formularza nie jest równowznaczne z rezerwacją treningu. termin spoktania musizostać potwierdzony przez naszego pracownika - skontaktujemy się z tobą w celupotwierdzenia rezerwacji.

 

 

MASZ PYTANIA?

+48 531 517 400
sportmedical20@gmail.com
ul. Denkowska 28
Ostrowiec Świętokrzyski

GODZINY OTWARCIA

Pon-pt 10-20
sobota 10-14

Treningi odbywają się wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu.